Jätkutalgud

On kätte jõudnud kevad – aeg, mil saame korrastada nii oma aia, aia tagused kui ka ellu viia sügisel planeeritud jätkutalgud!
Sügisel käisime Muuli tee ääres Kallaku ja Tormi tee vahelisel haljasalal lusitaania teetigusid ja nende munasid korjamas. Pilt, mis tookord avanes, oli üsna trööstitu (ehitusjäätmed, puulaastu hunnikud, mittelooduslikud kivid jne.) ehk kõik vajalik tigudele, et luua endale hea ja soe pesa, kuhu muneda tuhandeid mune.

Sel pühapäeval aga on meil kõigil taas võimalus talgutel käised üles käärida ja teha head oma koduküla ja seeläbi ka iseenda jaoks!

25.04 kell 12:00-18:00 
toimuvad Muuli tee ääres, Kallaku tee ja Tormi tee vahelisel alal talgud, kus korrastame antud ala nii, et tigudel ei oleks seal enam võimalik olla ja oma pesasid luua. Ilmselt lõpetame ikka varem kui planeeritud.
Meile tuleb appi ka Viimsi Vallavalitsus, kes toob talgutel tekkinud jäätmete jaoks konteineri ja saadab kopa suuremate jäätmete liigutamiseks ning maapinna tasandamiseks. Kopp on tellitud esmaspäevaks (26.04), et peale talgutel tehtavat käsitööd siluda suuremat silumist vajavad kohad ja eemaldada suuremad kivid, mida mehe jõuga tõsta ei jõua. Konteiner tuuakse samuti esmaspäeval 26.04. Kes soovib esmaspäeval kaasa lüüa, et aidata tekkinud praht konteinerisse visata, siis olete oodatud kell 14:00, aga põhimöll toimub ikka 25.04 kell 12:00
E-kirja teel on saadetud lisainfo, palun lugege ja lööge kaasa!
NB! Kõige rohkem läheb ilmselt vaja pakse töökindaid ja tugevat reha mulla silumiseks.